УАП - "Красиве і корисне" на Волині: в жовтні лучан занурять в історію волинської літератури

Письменник Сергій Синюк та філолог Юлія Бондючна проведуть лекції для всіх охочих дізнатися більше про історію літератури на Волині — від давнини й до сучасності.

 

Акція має назву “Волинські літературні вівторки” й проходить з ініціативи лекторію “Красиве і корисне” Тернопільської обласної організації Національної спілки письменників України та Волинської обласної бібліотеки для юнацтва. Важливим напрямом роботи, повідомили організатори, є тематичні лекції, що проходять також у Тернополі, Рівному й Кременці.

 

Крім того, організатори планують влаштовувати зустрічі зі знаковими постатями, на які теж зможуть завітати всі охочі. Нещодавно така зустріч відбулася в Рівному: до Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки завітав письменник, перекладач Антон Санченко.

 

Лучани можуть завітати до обласної бібліотеки для юнацтва щовівторка о 17.00 та 18.00 та дізнатися багато цікавого й нового з літератури середини ХІІ — другої половини ХХ століття. (Сергій Синюк), та сучасної, серед представників якої: Петро Кралюк, Володимир Лис, Надія Гуменюк та інші письменники.

 

Фото: dw.com

06.10.2015

Джерело: http://vgolos.com.ua/