УАП - "Кращу книгу України" обрано

Гран-прі конкурсу "Краща книга України" отримало видавництво "Либідь" за факсимільне відтворення рукописної збірки "Три літа" авторства Т.Г. Шевченка.

Голова Державного комітету телебачення і радіомовлення Олег Наливайко вручив дипломи та спеціальні призи "Кришталева книга" переможцям Всеукраїнського конкурсу "Краща книга України" 2014 року. 

Для зручності прочитання лірики Шевченка видавництво "Либідь", крім відтворення рукописних творів зі збірки "Три літа", у другій частині книги розмістило їх друкований варіант у сучасному українському правописі. 

Також переможцями конкурсу стали: у номінації "Моя країна" - видавництво "Українська прес-група" за книгу "Україна Incognita ТОП-25" (загальна редакція Лариси Івшиної); у номінації "Життя славетних" - видавництво "Букрек" за книгу Олександра Балабка "Рай і пекло Коцюбинського"; у номінації "Світ дитинства" - видавництво "Авіаз" за книгу Наталки Поклад "Ластівчин привіт"; у номінації "Арт-книжка" - видавництво "Мистецтво" за альбом "Тарас Шевченко. Мистецька спадщина"; у номінації "З глибин знань" - видавництво "Імекс-ЛТД" за книгу Григорія Клочика "Шевченкове слово, спроби наближення"; у номінації "Проза" - видавництво "Дуліби" за книгу Сергія Батурина "Кава по-польськи"; у номінації "Поезія" - видавництво "Генеза" за книгу Миколи Боровка "На подвір’ї всесвіту"; у номінації "Бестселер" - видавництво "Самміт – книга" за книгу Гаріка Корогодського "Как потратить миллион, которого нет"; у номінації "Мистецтво друку" - видавництво "Київське товариство "Купола" за книгу "Історичний опис Києво-Печерської лаври і пам’яток".

Джерело: http://www.kmu.gov.ua/