УАП - Книга "Ені" Остапа Соколюка поцілила в "десятку" найчастіше запитуваних

Книга

За результатами продажів у магазинах мережі "Буква" по Україні опубліковано рейтинг найбільш запитуваних творів.

 

1. До зустрічі з тобою, Джоджо Мойєс

Лу Кларк живе звичайним життям і ще не знає, що ось-ось втратить роботу і що в найближчому майбутньому їй знадобляться всі сили, щоб подолати проблеми, що звалилися на неї. Вілл Трейнор, потерпілий в автокатастрофі, майже втратив бажання жити. Але він не знає, що Лу скоро увірветься в його світ. І вони обидва не знають, що назавжди змінять життя один одного. Книга увійшла до списку бестселерів «Нью-Йорк Таймс», перекладена 31 мовою. У 2016 році виходить її екранізація.

 

2. Тінь гори, Грегорі Девід Робертс

Продовження бестселера "Шантарам". Минуло два роки з тих пір, як Лін втратив двох найближчих йому людей: ватажка мафії Кадербхая і Карлу – загадкову красуню, що вийшла заміж за бомбейського медіамагната. Тепер Ліну належить виконати останнє доручення, дане йому Кадербхаєм…

 

3. Сінгапурська історія: Із третього світу в перший (Том 2), Лі Куан Ю

Другий том мемуарів присвячений періоду з 1965-го по 2000 рік. У книзі детально розповідається, як відбувалося створення та становлення сучасного Сінгапуру в найнесприятливіших умовах, коли всі передрікали крихітній острівній країні-місту, позбавленій будь-яких природних ресурсів, економічний колапс і залежність від потужних сусідів…

 

4. Після тебе, Джоджо Мойєс

Продовження гучного бестселера "До зустрічі з тобою". Втративши кохану людину, Лу Кларк відчуває, що їй доведеться все починати спочатку. Рани тілесні загоєні, але душа страждає і шукає зцілення! Завдяки новим друзям Лу знайомиться з Семом Філдінгом, лікарем швидкої допомоги, сильною людиною, яка знає про життя і смерть усе.

 

5. Ені, Остап Соколюк

В одному прекрасному місті України перехрещуються долі кількох людей: загадкової дівчини Ені, яка живе сама, подорожуючи з міста до міста; Натана – професійного гравця в покер; Сави – розробника комп'ютерних ігор; дівчинки Аліси з синдромом Мебіуса і квантового містика Марка, який опинився на межі божевілля. Всіх їх об'єднує загадкова куля з надприродними фізичними властивостями, квартири, розташовані навпроти і, звичайно, кохання.

 

Остап Соколюк – популярний молодий письменник, кіносценарист, журналіст з м. Коломия Івано-Франківської області. Твори Остапа – Різома та Час іти – можна придбати тут, на Українському Авторському Порталі.

 

6. Проза, Кузьма Скрябін

У книзі зібрано всі прозові твори популярного музиканта і талановитого письменника Кузьми Скрябіна.

 

7. Іди вартового постав, Гарпер Лі

Американська письменниця Гарпер Лі в лютому 2015 року оголосила про вихід у світ роману "Іди вартового постав". Твір був написаний ще в 1950-і роки, проте так і не був виданий. Він є продовженням книги "Убити пересмішника". Його дія відбувається через 20 років після подій, описаних в першому романі.

 

8. Маленький принц, Антуан де Сент-Екзюпері

Пронизлива історія Маленького Принца з крихітної планети, на якій росте єдина квітка – Троянда. Та одного дня Принц залишає свою Троянду, щоб побачити світ...

 

9. Знищ цей щоденник, Кері Сміт

У цій книзі дуже мало тексту. Вона взагалі не для читання. Книга канадської художниці Кері Сміт містить безліч порад, як можна її зіпсувати, або зовсім знищити. Хтось вважає це способом розрядити нервове напруження, хтось – жартом, дехто – безглуздим заняттям. Незважаючи ні на що ця книга стала популярною в Україні та в інших країнах.

 

10. На службі зла, Роберт Гелбрейт

Новинка з серії детективів про сищика Корморана Страйка. На початку книги секретар Корморана отримує посилку з… відрізаною жіночою ногою…

 

27.06.2016

Фото: Facebook Остапа Соколюка

 

 

Джерело: http://fakty.ua/