УАП - Хто може купувати електронні книги з Українського Авторського Порталу? Як це зробити?

 

Купити електронну книгу з Українського Авторського Порталу може як зареєстрований користувач, так і відвідувач, який ще не зареєструвався на сайті.

Для того щоб купити твір, зареєстрований користувач повинен авторизуватись у своєму кабінеті:

 

 

 

У каталозі вибрати потрібний твір і натиснути кнопку «Купити». Після цього у вікні «Купівля твору» всі введені раніше дані в профілі користувача зберігаються. Якщо у профілі користувача раніше Ви не надавали детальної інформації про себе, Вам потрібно буде ввести ім’я, прізвище, номер телефону, країну й область проживання, та приналежність до однієї з пільгових категорій (якщо Ви справді належите до неї). В іншому випадку буде збережено вибір за замовчуванням – «Не належу до зазначених категорій».

 

Залишається тільки відмітити пункт прийняття умов користування порталом та натиснути на кнопку «Оплатити»: раз у вікні купівлі твору, другий – у наступному вікні оплати замовлення, а потім введіть дані платіжної картки у системі оплати LiqPay (для можливості купівлі книги онлайн)

 

Після того, як на екрані монітора з’явиться повідомлення про те, що замовлення оплачено, перейдіть у розділ кабінету «Мої покупки», щоб завантажити придбаний твір на свій ноутбук (чи ін.. пристрій).

 

Якщо Ви ще не зареєстровані на Українському Авторському Порталі, а хочете купити твір, то в каталозі оберіть потрібний Вам твір і натисніть кнопку «Купити». У відкритому вікні «Купівля твору» заповніть всі обов’язкові поля даними про себе, позначте пункт прийняття умов користування порталом, натисніть на кнопку «Оплатити», і ще раз – у наступному вікні, а потім введіть дані платіжної картки у системі оплати LiqPay (для можливості купівлі книги онлайн).

 

Для можливості наступного входу на сайт Вам потрібно зазирнути в електронну скриньку, вказану при купівлі, та використати автоматичний пароль для входу на сайт (його можна буде змінити в персональному кабінеті, в розділі «Профіль користувача», там само – ввести персональні дані для можливості наступного разу зробити покупку швидше).

 

Щоб завантажити придбаний твір на власний пристрій, перейдіть у роздій «Мої покупки» в своєму кабінеті.