УАП - Казка для дітей та дорослих "Дівчинка із квіткою на голові" шукає видавця!

Казка для дітей та дорослих

Дівчинка, з голови якої росте квітка... Дивно, правда? Що ж із нею не так? Злі чари? Радіація?.. Почекайте, а чому з нею обов’язково має бути щось не так? Чому потрібно класифікуватися та визначатися, хто ж ти там насправді є – Людина, Квітка, Мама, Дружина чи Працівник місяця? Чому бути унікальним, неповторним, особливим Собою – це погано?

 

 

Казка "Дівчинка із квіткою на голові" дитячої письменниці Галини Теличук про те, що кожен із нас має свою Квітку: хто – на голові, хто – в руках, а дехто і в самісінькому серці... Але мало хто наважується прийняти і полюбити її. Зізнавайтеся, як давно ви поливали свою квітку?..

 

"Дівчинка з квіткою на голові" – це одна казка із серії, до якої також входять казки "Хто вкрав у Зебри смужки?" і "Жив собі Листочок".

 

"Це казки для маленьких і "дорослих дітей", тобто нас, батьків, - посміхається Галина. – Я впевнена, що будь-якому дорослому буде про що подумати під час прочитання цих казок-притч і що обговорити зі своїми дітьми. Адже для того, щоб виростити щасливих дітей, потрібно бути щасливим самому".

 

Галина Теличук – автор персоналізованої казки у віршах "Таємне життя Святого Миколая", що вийшла друком у видавництві Fairy Tale українською та російськими мовами. А також – збірки дитячих віршів українською, російською та англійською мовами, що існують лише в електронному вигляді. 

 

 

Неймовірні ілюстрації до казки створила талановита художниця із Ужгорода Аліна Лобанова.

 

"Це дуже мила та чуттєва історія, яка залишає особливий післяприсмак: все дуже просто, і в цьому – глибина, –  говорить Аліна. - Створення образу дівчинки та її світу відбувалося поступово, ніби складався пазл. Я багато перемальовувала і достатньо довго шукала легкість образів. Моєю помічницею і головним критиком стала моя п’ятирічна донька. Саме вона стала прототипом Дівчинки з таким же неслухняним пшеничним волоссям, мрійливим поглядом та любов'ю до спідниць за будь-якої погоди :) А для мене Дівчинка з квіткою на голові стала відкриттям власної маленької дівчинки, яка живе у кожній з нас".

 

Творчий тандем дитячої письменниці та художниці дуже сподівається на те, що книжку вдасться видати. Готові розглянути пропозиції як щодо видання збірки казок, так і друку "Дівчинки із квіткою на голові" окремим виданням.

 

Уривок із казки "Дівчинка із квіткою на голові":

"Одного ранку Дівчинка читала книжку під своїм улюбленим деревом. Раптом їй на долоні впав персик. М’якенький, ароматний, жовтогарячий – наче полуденне сонце, та неймовірно апетитний. Дівчинка підняла голову. Сотні маленьких червоно-чорних оченяток хитро виглядали до неї з-посеред листя. Вишня. Звідки ж узявся персик? Дівчинка звичним рухом потягнула руку до своєї квітки, але квітки більше не було. Додолу впало декілька листочків, а на голові не було нічого, окрім волосся пшеничного кольору…".

 

 

За повідомленням Галини Теличук

 

Автор ілюстрації до казки

 

"Дівчинка із квіткою на голові" – Аліна Лобанова

 

26.01.2018

 

Джерело: http://book-ua.net/