УАП - Історія 1. Знайомство.

Інформація про автора

Історія 1. Знайомство.
 

Одеса 2015 не підкачала: готель Палладіум, Бомбер, Компот, Чортове колесо, Бернардацци. І звісно ми кров з носа мали заінстраграмитись вІбіці

Його друг знайомився з моєю подругою. А нас залишили вдвох. Я не люблю світські розмови, не цікаво, та і думка, що він морочиться зі мною і намагається розговорити заради щастя друга, теж не надихала. 

Та ще й з Москви. Від мого пронизаного духом патріотизму уходу його врятувала фраза, що телевізор він не дивиться, не дуже в курсі, хто з ким і за що воює, і йому все одно чий Крим, головне, щоб люди за це не гинули. А мені так і кортіло йому довести, яка в нього погана в країні влада, які вони агресори і тому подібне. Але я не знаходила жодного спротиву і тому швидко згасла. Він натомість питав про Майдан, чому вийшли, за що стояли, чого добились. Підкупив-підкупив :)

Правда був один момент…сказав, що у нас не воюють російські солдати, на що я:

- Ти ж наче був не в курсі. Тож і продовжуй в тому ж дусі.

- Так я же и говорю, погода сегодня хорошая, тепло. 

Ще танець. Я в Києві ходила на курси латини, а з партнером все не наважувалась розпочинати, “не готова”. А він мене розкрутив. Він хастл танцює, там партнери дівчат так крутять, ух! Сказав, що для початку не так і погано. 

Це був його останній одеський вечір. Зранку літак. Як же мені це подобалось. Ідеально. Ніякого багажу очікувань, перспектив, стосунків. Легкість і свобода. 

У нас було лише тут і зараз.

Відгуки до допису

Залишати відгуки можуть лише зареєстровані користувачі

Щоб залишити відгук увійдіть у свій обліковий запис