УАП - Імперія книг наносить удар у відповідь)

Імперія книг наносить удар у відповідь)

Світовий ринок комп’ютерних ігор майже наздогнав за обсягом книжковий. За оцінками експертів, близько 95 млрд. доларів у 2016 році людство витратить на відеоігри і понад 120 млрд. доларів – на придбання книг. Отже, не все так погано в книжковій царині, хоча темпи зростання ринку ігор складають близько 30%, а книжкового – лише 4%. І тільки сегмент цифрових книг показує щорічне зростання у розмірі близько 20%.

Розробники відеоігор, як і продюсери кінобізнесу, активно використовують потенціал книжкового ринку, створюючи фільми, а згодом і відеоігри за мотивами популярних книг.

Природна реакція менеджерів книжкового ринку – вступити на територію конкурента, адже в широкому сенсі боротьби за час і гроші споживачів, книга конкурує саме з іграми і фільмами. Одна з форм такої конкурентної боротьби – просування книг за допомогою буктрейлерів, коротких відеороликів, які мотивують читача до прочитання чи придбання певної книги. Буктрейлери стають дедалі популярніші, як за кордоном, так і в Україні.

Нещодавно молодіжна студія буктрейлерів Українського Авторського Порталу представила два своїх оригінальних і різних за стилістикою буктрейлери  класичного твору української літератури, новели  Intermezzo.

http://book-ua.net/My-zapochatkuvaly-Forum-elektronnoyi-knyhy-v-Ukrayini-eBook-Forum/

Оце Коцюбинський, – запитаєте Ви? Так! – відповідають автори буктрейлера, Олексій Антонюк, Лев Кормич, Тетяна Косенкова та Оксана Шпирка – це саме він, наш сучасник Михайло Коцюбинський.

 

https://www.youtube.com/watch?v=PqJ-1YlXeXw

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=Jr2qolMn_WY

 

 

 

 

Відгуки до допису

Залишати відгуки можуть лише зареєстровані користувачі

Щоб залишити відгук увійдіть у свій обліковий запис