УАП - Futur Folk. Поетичний вечір

Інформація про автора

Futur Folk. Поетичний вечір

Перехід від традиційної культури до модерної на початку 20 сторіччя супроводжувався руйнуванням архаїчних соціальних інститутів, викликаючи в свою чергу переосмислення народної культури та ведення побуту. 

Сьогодні рецепція модерну початку 20 сторіччя визнається знаковою, заклавши основи осмислення індустріальної, а відтак і постіндустріальної цивілізації. 

Континум тенденцій авангарду, що ставили перед собою за мету переосмислення етнічних традицій та народної культури, знаходить своє відображення в рефлексіях сучасників. 

Модель майбутнього в рамках української культури і нині має етнічне забарвлення, адже питання самовизначеності й досі гостро стоїть як перед державою вцілому, так і перед кожним індивідом окремо. 

Сучасний український фолк представляє собою міцний сплав урбаністичної, традиційної, модерністичної та інформаційної культур, де кількість світоглядних парадигм та систем світосприйняття знаходяться в постійному русі та взаємодії.

21 серпня о 20:00 відбудеться поетичний вечір під загальною назвою Futur Folk, основним завданням якої буде показати як поети бачать для себе майбутнє української етнічної культури в часі та яке місце виділяють для неї у майбутньому.

Вхід - 15,00 грн.

Тел.: 234-43-27

Відгуки до допису

Залишати відгуки можуть лише зареєстровані користувачі

Щоб залишити відгук увійдіть у свій обліковий запис