УАП - Еклектичні фантазії

Еклектичні фантазіїЕклектичні фантазіїЕклектичні фантазії
Еклектичні фантазіїЕклектичні фантазіїЕклектичні фантазії

Категорія:

Художня література

Рік видання:

2018

Видавництво:

Самвидав

ISBN:

Самвидав

Кількість сторінок:

65

Ці історії, я певен, не сподобаються двом категоріям людей, чиї етичні погляди досягли радикалізованого максимуму: моралістам і оптимістам.

Перші будуть не в захваті від сцен, що можуть викликати почуття огиди, хоч основний ухил зроблений далеко не на шок-фактор. Другі розчаруються через відсутність так званого "happy end" у звичному для середньостатистичної людини розумінні.

Еклектика – це поєднання непоєднуваного. І справді, жанрова приналежність усіх чотирьох творів книги неоднакова, та й загальна стилістика кожної наступної історії відрізняється від попередньої.

Проте всі вони тут, під однією обкладинкою, адже їх, немов тонкою хірургічною ниткою, пов’язує одна імпліцитна тема. Вона ховається в деталях. Тож, аби її знайти, доведеться не раз поставити собі питання: "Про що, взагалі, цей твір?".

Якщо у вас вийде розгадати такий ребус, значить, я зробив свою роботу правильно.

Твір публікується в авторській редакції.

Для читачів 18+

Формат електронної книги: pdf.

Відгуки до твору

Залишати відгуки можуть лише зареєстровані користувачі

Щоб залишити відгук увійдіть у свій обліковий запис

Сергій
Сергій

16:55:14 27-09-2018

Досить незвично та цікаво. Кожна історія з цієї збірки здатна оминути усі бар'єри й влучити в найпотаємніші куточки свідомості. Коли буденність змішується зі страхами, неможливо точно сказати, де закінчується реальність і починається марення.
Однозначно раджу прочитати!