УАП - Двічі коронований письменник з Рівненщини та нові імена "Золотих письменників України" – підсумки "Коронації слова 2016"

Двічі коронований письменник з Рівненщини та нові імена

У Києві підбили підсумки Міжнародного літературного конкурсу романів, п’єс, кіносценаріїв, пісенної лірики та творів для дітей "Коронація слова 2016". Літо для українських авторів почалося плідно, яскраво і з визнання.

 

Найбільше відзнак – 18 – здобули письменники зі столиці.

 

У номінації "Романи" першу премію отримала Тетяна Пахомова (Радехів, Львівська область) за твір "Я, ти і наш мальований і немальований Бог". Другу і третю премії присуджено киянкам: Юлії Кубай за твір "Душа" та Сергію Батурину за твір "Шизгара".

 

Перемогу в номінації "Кращий прозовий твір для дітей молодшого шкільного віку" отримав письменник з Рівненської області Василь Тибель за твір "Медова казка". Цей самий твір – "Медова казка" отримав спеціальну відзнаку – спеціальну премію від дитячого журі "Вибір дітей" за "Кращий прозовий твір для дітей молодшого шкільного віку".

 

Ще одній авторці з Рівного – Ксенії Циганчук пощастило здобути спеціальну премію від Андрія Кокотюхи "Золотий Пістоль" за найкращий гостросюжетний детектив "Коли приходить темрява".

 

До слова, цього року українські письменники отримали спеціальні відзнаки від: Київського національного університету ім.. Тараса Шевченка, від учасниць Львівського жіночого літературного клубу, від Товариства Унікальних Творців, від Державної прикордонної служби України, від Одеського кінофестивалю, від народного депутата Івана Рибака, від Центрального будинку офіцерів Збройних сил України, від Міністрерства оборони України та ін.

 

 

Спецвідзнаку "Вибір Генерального Продюсера 1+1" отримали Валентина Семеняк і Богдан Мельничук (Тернопіль) за твір "Проліскам сніг не страшний".

 

Дізнатися імена всіх переможців можна на сайті конкурсу "Коронація слова".

 

Загалом, під час церемонії нагороди отримали 49 лауреатів.

 

Звання "Золотого письменника України" від 2016 року носять Тимур Литовченко, Сергій Пономаренко, Любко Дереш, Дара Корній, Володимир Лис, Алла Сєрова, Ганна Чубач, Сергій Ухачевський.

 

Фото: focus.ua

17.06.2016

Джерело: http://book-ua.net/