УАП - Друзі, пишіть на нашому Літературному паркані!

Друзі, пишіть на нашому Літературному паркані!

Друзі, раді повідомити добру новину: на Українському Авторському Порталі з’явився Літературний паркан! Відтепер ви можете залишати тут свої дописи – будь-якого змісту.

 

Команда УАП вважає, що писати на парканах дуже навіть корисно! Тож якщо Вам теж це подобається :) і Ви маєте чимало текстів і нереалізованих досі задумів, пропонуємо реалізувати Ваш потенціал!

 

Для кого ця сторінка?

 

Літературний паркан – для зареєстрованих користувачів Українського Авторського Порталу (і Авторів, і Читачів, і Букіністів, і Користувачів), які залюбки публікують онлайн свою художню прозу, поезії, статті, рецензії, огляди, записувати думки з приводу…

 

Навіщо ця сторінка на Порталі?

 

Друзі, ми звернули увагу на те, що чимало хто з користувачів УАП та учасників групи Український автор на Facebook має багато напрацювань з поезії та прози, які не проти розмістити у відкритому доступі… Що чимало хто з користувачів мережі Інтернет має багато статей та літературних оглядів, які поміщаються на одну сторінку А4 (12px), але через низку причин не можуть бути продані на Порталі… Що багато хто з вас із задоволенням просто бложили б на персональній сторінці, нарешті!

 

Зважаючи на це, ми вирішили збудувати "Літературний паркан"!

 

До речі, на Літпаркані є опція "Залишити відгук". Тож всі користувачі зможуть коментувати Ваші блоги.

 

Хто може залишати дописи?

 

І тут – чудова новина: писати на Літпаркані та коментувати дописи можуть усі зареєстровані користувачі Українського Авторського Порталу! Читати ж їх можуть усі відвідувачі УАП.

 

ЛІТЕРАТУРНИЙ ПАРКАН ДО ВАШИХ ПОСЛУГ!

ПИШІТЬ! ТВОРІТЬ! І ОТРИМУЙТЕ ЗАДОВОЛЕННЯ!

 

Фото: Олександра Задорожна

 

 

Наталя Богданець, УАП

21.07.2015

Джерело: http://book-ua.net/