УАП - Другий Рівненський Міжнародний Кінофестиваль "Місто Мрії" запрошує авторів і їхніх читачів. Розігруємо 20 запрошень!

Другий Рівненський Міжнародний Кінофестиваль

Автори, які розмістили свої електронні книги на Порталі, та читачі, які купують книги наших авторів, у вересні отримають запрошення на урочисте відкриття Другого Рівненського міжнародного кінофестивалю "Місто Мрії". Більше читайте в цьому дописі.

 

УВАГА, КОНКУРС!

 

Авторам і читачам Українського Авторського Порталу ми надішлемо запрошення на відкриття Rivne International Film Festival DreamCity 2017 вже у вересні. Для цього потрібно виконати прості умови:

 

1) авторам:

по 2 запрошення на урочисте відкриття кінофестивалю отримають двоє (2) авторів, е-книги яких найчастіше купуватимуть читачі на Порталі за підсумками серпня і до 17 вересня 2017 року включно;


та по 2 запрошення на  дні показу фільмів отримають троє (3) авторів, е-книги яких найчастіше купуватимуть читачі на Порталі за підсумками серпня і до 17 вересня 2017 року включно;

 

Читайте також: На Порталі 27 серпня завершується дія спеціальних умов для авторів "Контрастне Літо", поспішайте скористатися!

 

2) читачам:

по 2 запрошення на відкриття кінофестивалю отримають двоє (2) читачів, які придбають на Порталі найбільше е-книг за підсумками серпня і до 17 вересня 2017 року включно;

 

та по 2 запрошення на дні показу фільмів отримають троє (3) читачів, які придбають на Порталі найбільше е-книг за підсумками серпня і до 17 вересня 2017 року включно.

 

БАЖАЄМО УСПІХУ!

Зявилися уточнюючі запитання? Пишіть: uapknyga@gmail.com, телефонуйте: 063 776 77 66, залишайте запитання в чаті Facebook-сторінки УАП.

 

Про подію

Головна кіноподія Західної України – Другий Рівненський міжнародний кінофестиваль "Місто Мрії" – єднає глядачів, режисерів, акторів, художників і сценаристів, митців з різних куточків України та світу.

 

Наша мета – залучити тисячі людей, які вміють мріяти і втілювати мрії, та яких цікавить розвиток українського кіно й сучасної світової культури.

 

Приєднуйтеся до нас уже зараз! У 2017 році, 26-30 вересня, на відвідувачів фестивалю чекає більше 100 фільмів з 31-ї країни: Україна, Австралія, США, Іран, Білорусь, Туреччина, Великобританія, Іспанія, Італія, Словенія, Індія, Бельгія, Німеччина, Хорватія, Франція, Фінляндія, Ірландія, Канада, Польща, Японія, Румунія, Ірак, Болгарія, Греція, Йорданія, Португалія, Албанія, Норвегія, Венесуела, ПАР і Гонконг.

 

Побачте на власні очі та відчуйте серцем те, що показують і про що хочуть розповісти Вам кінотворці у своїх роботах!

 

Завітайте до Мультиплекс "ЕРА" 26-30 вересня на Другий Рівненський міжнародний кінофестиваль "Місто Мрії"! Зустріньтеся з провідними українськими режисерами й акторами, з учасниками конкурсної програми – авторами кінофільмів з різних країн світу!

 

Наталя Богданець

25.08.2017

Джерело: http://book-ua.net/