УАП - Донька Юрія Горліс-Горського презентує в Рівному свої книги та книги батька

Донька Юрія Горліс-Горського презентує в Рівному свої книги та книги батька

23 серпня 2018, напередодні Дня незалежності України, до Рівного вперше завітає Леся Горліс-Горська (Лариса Лісовська-Янг) на запрошення Рівненської організації НСПУ. Письменниця, яка прибуде з Лос-Анджелеса, США, презентує книги батька та власні книги поезій. Інформація про це з’явилася у facebook РОО НСПУ.

 

Унікальна постать – донька Юрія Горліс-Горського – Лариса Лісовська-Янг, яка пише під псевдонімом Леся Горліс-Горська, у Рівному має намір презентувати книги батька, Юрія Горліс-Горського, "Отаман Хмара" (1934), "Холодний Яр" (1937), "Ave Dictator" (1941). Та власні: "Козак із зірок", збірку поезій.

 

Книги можна буде придбати безпосередньо у пані Лесі. У РОО НСПУ просять повідомити завчасно, якщо 23 серпня ви плануєте купити декілька примірників книг Горліс-Горських. Оскільки до Рівного прибуде обмежена їх кількість.

 

Юрій Горліс-Горський, справжнє ім’я якого Юрій Городянин-Лісовський – автор історико-документального роману "Холодний Яр", який став культовою книгою для мільйонів українців. Загинув Юрій Горліс-Горський у 1946 році у таборі для переміщених осіб німецького містечка Новий Ульм. Його новонародженій доньці тоді було лише два дні.

 

Усе життя Леся Горліс-Горська, яка зараз мешкає у Лос-Анджелесі, присвятила Україні та збереженню й популяризації творчої спадщини свого батька. це має бути її перший візит до нашого краю.

 

Місто Рівне є Батьківщиною її матері, дружини Юрія Горліс-Горського – Галини Талащук.

 

Презентація запланована на 14.00, 23 серпня, у приміщенні Літературного Музею Уласа Самчука: м. Рівне, вул. Симона Петлюри, 17.

 

Наталя Богданець, за повідомленням Tata Rivna

 

Фото: bilahata.net

 

16.08.2018

Джерело: https://www.facebook.com/