УАП - До 01 листопада приймаються роботи на всеукраїнський поетичний конкурс “Хортицькі дзвони”

До 01 листопада приймаються роботи на всеукраїнський поетичний конкурс “Хортицькі дзвони”

Запорізький національний університет запрошує талановитих молодих поетів спробувати здобути перемогу у другому Всеукраїнському конкурсі української поезії та української авторської пісні “Хортицькі дзвони” ім. Марини Брацило.

 

Умови участі:

 

1. Конкурс проводиться в номінаціях “Поезія” та “Авторська пісня”. В рамках конкурсу можна також здобути спеціальні відзнаки:

 

в номінації “Поезія”: спецпризи — за патріотичні мотиви в поезії, за висвітлення в поезії теми збереження родинних цінностей, Міжнародної асоціації гумористів і сатириків “Весела Січ”;

 

в номінації “Авторська пісня”: спеціальна відзнака за написання однієї або кількох пісень на слова Марини Брацило.

 

2. Учасниками конкурсу можуть стати молоді автори віком від 15-ти до 25-ти років, які у визначений термін подали на розгляд журі рукописи власних поетичних творів (лише українською мовою) чи аудіозаписи пісень.

 

Важливо! Можлива участь автора одразу в двох номінаціях.

 

3. Рукописи поетичних творів (20-25 віршів) надаються у форматі Microsoft Word (*doc, *rtf) шрифтом 14, Times New Roman, міжрядковий інтервал 1,5, формат А4, поля (всі) — 2 см.

Аудіозапис двох пісень подається на цифрових носіях разом з текстами.

 

4. До рукописів додаються: анкета учасника (зразок — нижче), автобіографія, фотокартка розміром 10х15, повна контактна інформація — домашня адреса, телефон, e-mail.

 

5. Журі не розглядає твори, що носять антиукраїнський характер, пропагують насильство, расизм, містять ненормативну лексику чи написані суржиком.

 

6. Рукописи конкурсантів не повертаються і не рецензуються.

 

7. З метою сприяння більшій об'єктивності відбору переможців Оргкомітет конкурсу згідно з Положенням надає для розгляду журі конкурсні роботи в анонімному порядку (під псевдонімами) згідно з реєстрацією.

 

Детальніше про умови: grantua.com.ua, znu.edu.ua, bratsylo.com.ua, тел. (061)289-12-82 (кафедра українознавства ЗНУ), (067)648-17-17, (099)055-46-07 (координатор Ольга Стадніченко).

 

Рукописи до 01 листопада 2015 року надсилайте на адресу Оргкомітету stadnichenkoo-1@ukr.net, чи подавайте особисто: Запорізький національний університет, кафедра українознавства (корп.2, ауд.413), 69063, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66А.

 

Презентація авторів-учасників конкурсу та урочисте нагородження переможців пройдуть в Запорізькому національному університеті до 02 грудня 2015 року на гала-концерті, приуроченому до дня народження поетеси та піснярки Марини Брацило.

 

Анкета учасника

другого Всеукраїнського конкурсу молодої української поезії

та української авторської пісні

ім. Марини Брацило “Хортицькі дзвони”

 

  1. Прізвище, ім'я, по батькові

  2. Дата народження

  3. Місце роботи чи навчання

  4. Повна домашня адреса

  5. Контактний телефон (мобільний)

  6. E-mail

  7. Ваша участь у роботі творчих студій, гуртків, колективів

  8. Ваші перемоги в подібних творчих конкурсах

 

 

Фото: вечір пам'яті петеси Марини Брацило у Запорізькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі, грудень 2013, сайт zotic.zp.ua

04.05.2015

 

Джерело: http://www.grantua.com.ua/