УАП - Для мецената

 

Хто такий Меценат?

 

З історії, Меценат – це Гай Цільній Меценат,  давньоримський державний діяч і покровитель мистецтв. До речі, сам Меценат був здібним у римуванні. Його поезії вирізняються вишуканістю, розмаїттям метафор. Меценати Українського Авторського Порталу – це, свого роду, покровителі українських письменників. Що вони роблять? Користувачі, які носять почесне звання мецената, підтримують портал, підтримують активні проекти, запропоновані користувачами, "підвішують" книги і нагороджують авторів на Українському Авторському Порталі. Всі меценати нашого Порталу потрапляють на Дошку пошани меценатів (тільки якщо вони допомагають відкрито, не анонімно). Отож, запрошуємо і Вас долучитися до числа наших меценатів!  Дякуємо Вам за увагу, участь і підтримку!

 

 

НАГОРОДИТИ АВТОРА 

Нагородіть своїх улюблених авторів!


Коли автору присвоюють відзнаку, це стає однією з найважливіших подій у його житті, а с особливо, якщо автор – початківець. Крім того, кожна нагорода спонукає автора творити ще краще, стати фахівцем своєї справи зі світовим визнанням. Погодьтеся, коли когось із нас хвалять, це нас окрилює, надихає до подальших успіхів! Пропонуємо Вам долучитися до тих людей, які дарують творчим особистостям натхнення.


На Українському Авторському Порталі Вашій увазі пропонується 9 нагород: Духовність, Патріотизм, Змістовність, Інноваційність, Стильність, Чуттєвість, Дотепність, Креативність, Гуманізм. Нагородити автора може кожен будь-якою відзнакою з запропонованих у переліку. Достатньо вибрати ту, яка найширше розкриває для Вас значення твору, і якій відповідають емоції, що змусили Вас прочитати книгу на одному подиху.


Щорічно відбуватиметься визначення кращих авторів порталу. Це буде публічна церемонія нагородження переможців у різних номінаціях із залученням почесних гостей та медіа. Визначатиме фаворитів спеціальне журі. До переліку претендентів потраплять ті автори, які мають найбільшу кількість відзнак і високу популярність серед читачів.

 

ПІДВІСИТИ ТВІР 

Створіть маленьке диво! Залиште одну книгу для іншого читача!


"Відпочиваючи в Неаполі, почув про старовинний звичай, який ще шанували деякі тамтешні власники бістро. Враховуючи ціну еспресо біля стійки (гроші або трохи менше), клієнти нерідко вигрібали дріб’язок з кишень і купували дві кави, випиваючи при цьому тільки одну, а бармен записував собі на дошку одну безкоштовну каву для випадково забрівшого бідняка…" (Тоніно Бенаквіста, роман "Малавіта")


Так, ідеться про "підвішену каву" – італійський звичай, який уже популярний в багатьох країнах, і кілька років намагається прижитися в Україні. В засновників Українського Авторського Порталу виникла ідея, яку вони вирішили тут же реалізувати: за принципом "підвішеної кави" запровадити звичай "підвішений твір". Шановні читачі, на нашому Порталі ви можете оплатити свій примірник обраної електронної книги і ще один – для студента, пенсіонера чи учня, який залюбки придбав би книгу, але через труднощі не зможе цього зробити.

 

ПІДТРИМАТИ ПРОЕКТ 

Допоможіть у становленні та розвитку інтелектуального громадянського суспільства! Разом з іншими благодійниками візьміть участь у реалізації літературного проекту, як-то: написання та видавництво книги, кіносценарію, переведення книги в аудіоформат тощо. 70% коштів, залучених на підтримку проекту, будуть спрямовані на оплату видатків по проекту (видавничі послуги, поліграфія тощо). 30% від суми зібраних коштів будуть спрямовані на розвиток і просування Порталу та адміністративні витрати.

 

На Порталі ми пропонуємо Вам перелік проектів, які не зможуть реалізуватися без Вашої підтримки. Кожен з них по-своєму важливий.

 

Якщо Ви вважаєте якісь із цих проектів корисними і хочете їх підтримати, Ви можете це зробити, як вказано тут.

 

Також, щоб пришвидшити реалізацію проекту, додайте посилання з інформацією про нього на Вашому сайті, у блозі або поділіться ним у соціальній мережі.

 

ПІДТРИМАТИ ПОРТАЛ 

 

Український Авторський Портал був створений нещодавно і підтримується ентузіастами, які хочуть створити простір для популяризації українського авторського контенту в цифровій формі. Портал діє на засадах визнання авторського права і категоричного неприйняття інтелектуального піратства. Наш сайт потребує фінансових витрат на підтримку та розвиток. Якщо Ви – наш однодумець, звертаємося до Вас із пропозицією підтримати Український Аваторський Портал. Ви можете зробити свій внесок у майбутнє Порталу, як вказано тут.

 

Дякуємо за підтримку!