УАП - Для ментора

 

Ментор Українського Авторського Порталу є авторитетним для авторів і володіє досвідом та необхідними знаннями для ефективної співпраці з ними. Тобто ментор спілкується і співпрацює з авторами. Менторством може займатися особа чи організація, наприклад, видавництво чи головний редактор, який має вплив у колах авторів книг, наукових робіт тощо.

 

Чим ментор допомагає авторам?

Насамперед — отримати максимум користі з власних можливостей: розширити читацьку аудиторію, отримати додаткове джерело доходу від продажу електронних книг, досвід співпраці з видавництвами, видавцями, редакторами.

 

Що отримує ментор?

Дохід Ментора складає 50% від суми, що надходить на рахунок Порталу від Автора. Умова: Автор має зареєструватися на Порталі через особистий ключ Ментора та оплатити завантаження свого твору на Порталі *.

 

Статус Ментора надається адміністратором Порталу на підставі особистої домовленості чи письмового звернення користувача Порталу.

 

Після отримання статусу необхідно зареєструватися в партнерській програмі через “Мій кабінет” і згенерувати особистий ключ (унікальне гіперпосилання, за яким новий Автор здійснює реєстрацію на Порталі).

 

Приклад розрахунку коштів, які отримує Ментор

 

Припустімо, Автор, залучений Ментором, при завантаженні книги перерахував Порталу суму 150,00 грн. На рахунок Порталу надійдуть кошти в сумі 145,87 грн. (з вирахуванням банківської комісії).

 

50% цієї суми, тобто 72,90 грн., складає дохід Ментора.

 

Після сплати податку на доходи фізичних осіб (18%) в сумі 13,12 грн. і військового збору (1,5%) в сумі 1,09 грн. від суми доходу, для Ментора буде перераховано 58,69 грн. на карту Приватбанку.