УАП - Для читача

Читач – це статус в спільноті Українського Авторського Порталу, який користувач отримує після придбання книги, розміщеної на нашому сайті.

 

Портал стоїть на засадах беззаперечного визнання авторського права і неприйняття ітелектуального піратства, тому твори, придбані на Українському Автрському Порталі призначені тільки для особистого використання і не можуть бути поширені, процитовані без посилання на автора або використані з метою отримання прибутку.

 

На Порталі Ви можете обрати електронний твір із запропонованих розділів:

 

Аудіокниги

 

Краєзнавство

 

Періодика

 

Підручники і посібники

 

Прикладна література

 

Публіцистика

 

Художня література

 

Інші книги

 

На Портал автори завантажують електронні книги, що вийшли друком у видавництвах раніше (вказуючи назву видавництва й рік видання) або ж ті, які поки що не були видані. У такому разі автори зазначають у полі "Видавництво" - "Самвидав". Такі книги передбачають авторську редакцію файлу: їх верстка, дизайн і зміст подані в авторській інтерпретації.

 

Крім придбання електронних творів, Читач Порталу має можливість: завантажувати на сайт літературні кулінарні рецепти, залишати відгуки про прочитані твори та авторів у коментарях, стати Меценатом Українського Авторського Порталу. Також Читач може нагородити улюбленого автора чи незнайомого автора, твір якого Вас дуже вразив.

 

Якщо у Вас є твори власного написання, тоді завантажте їх на Український Авторський Портал – і ви перейдете в статус Автора.

  

Увага: з 01.12.20 на УАП недоступна функція завантаження творів та купівлі творів. Детально.

перед початком роботи з сайтом, будь ласка, обов'язково ознайомтеся з корисними посиланнями:

1. Умови користування сайтом

2. Угода розміщення файлів електронних книг на Порталі

3. Вартість базового набору послуг для автора