УАП - Для букініста

 

Статус "Букініст" означає участь у партнерській програмі Українського Авторського Порталу.

 

Букіністом може стати лише Автор Порталу. Він має можливість отримувати дохід від залучення нових авторів до спільноти Українського Авторського Порталу.

 

Букініст може згенерувати створення свого унікального ключа для залучення нових авторів. Кожен новий автор, зайшовши на Портал через унікальний ключ Букініста, стає учасником гілки Букініста.

 

Букініст, який залучив нового автора, отримує винагороду, яка складає 25% від внеску автора за реєстрацію на Порталі, а також 8% від суми надходжень нового автора – за продаж його творів.

 

Якщо залучений Букіністом новий автор Порталу теж стає Букіністом і залучає нових учасників, організатор гілки Букіністів отримує також доходи від діяльності авторів та Букіністів нижчого рівня. І це правило діє щодо всіх інших Авторів і Букіністів, які знаходяться на інших шести рівнях, якщо рахувати від організатора цієї гілки.

 

Таким чином, 70% доходу від продажу своїх творів отримує сам автор, а 15% розподіляється як винагорода для Букіністів. Подібним чином розподіляються доходи від завантаження авторами своїх нових творів на портал: 49% цих надходжень спрямовується на заохочення Букіністів (25% – тому, хто залучив нового Автора, 12,5% - тому, хто залучив того, хто залучив нового Автора, і т.д.).

 

Для того, щоб стати Букіністом, автор повинен підтвердити участь у партнерській програмі через "Мій кабінет" і надіслати створений таким чином свій особистий ключ тій особі, яку він хоче залучити до числа авторів УАП. Новий автор, що здійснює реєстрацію на Порталі, зайшовши через отримане посилання (ключ) від Букініста, включається у гілку Букініста.