УАП - Для автора

 

Український Авторський Портал створено для авторів, отож статус "Автор" у спільноті УАП дає можливість скористатися різноманітними зручними опціями:

 

  • створити власний акаунт на Порталі та управляти ним через зручний персональний кабінет;

 

  • створити та редагувати авторське портфоліо – публічну сторінку з фотографією, творчою біографією, описом творчого доробку та представленням завантажених книг;

 

  • розміщувати електронні файли книг для продажу їх читачам;

 

  • щомісячно отримувати на картку Приватбанку кошти, що надійшли на рахунок Порталу за кожну продану електронну книгу Автора – за мінусом банківських витрат, відшкодування видатків порталу (30%), прибуткового податку та військового збору* (за умови своєчасного надання Автором усієї необхідної інформації для здійснення такого перерахування);

 

  • брати участь у партнерській програмі "Букініст" та отримувати суттєвий додатковий дохід за розвиток Українського Авторського Порталу;

 

 

  • вести облік своїх доходів та здійснювати ідентифікацію покупців власних творів;

 

  • організувати збір коштів для фінансування видання власної книги або іншого літературного проекту (Проекти);

 

  • отримати Сертифікат на підтвердження факту публікації авторського твору на ресурсі Український Авторський Портал (для категорії літератури "Самвидав" - в обов'язковому порядку, для авторських книг, змакетованих видавництвами (видавцями) - на попереднє замовлення);

 

  • використовувати додаткові послуги Українського Авторського Порталу (такі як електронне макетування та присвоєння ISBN, популяризація творів тощо).

 

УГОДА РОЗМІЩЕННЯ ФАЙЛІВ ЕЛЕКТРОННИХ КНИГ

  

*Приклад розрахунку коштів, які отримує автор за продану електронну книгу:

 

Припустімо, користувач купив книгу Автора, яка коштує 25 грн. На рахунок Порталу надійдуть кошти в сумі 24 грн. 25 коп. (з вирахуванням банківських витрат).

 

30% цієї суми спрямовується на відшкодування видатків Порталу, а 70%, тобто 16,97 грн., складає дохід автора.

 

Після сплати податку на доходи фізичних осіб в сумі 3,06 грн. (ставка податку з 01.01.2016 - 18%) та військового збору в сумі 0,26 грн. (ставка збору - 1,5%) від суми доходу, Автору буде перераховано винагороду 13,65 грн. на картку Приватбанку.

 

Отож наші автори отримують чудову можливість запропонувати читачам електронну книгу та отримувати законні доходи від продажу власних творів, повністю уникнувши поліграфічних та логістичних витрат. Ціну на власну книгу автор визначає самостійно. Наша рекомендація авторам: при встановленні ціни враховуйте, будь ласка, що електронні книги зазвичай коштують дешевше, ніж паперові.

  

Вартість базового набору послуг для автора з 08.01.2018

 

ВАРТІСТЬ БАЗОВОГО НАБОРУ ПОСЛУГ ДЛЯ АВТОРА 29.08 - 30.09.2018

 

ДО УВАГИ АВТОРІВ: 

на Українському Авторському Порталі www.book-ua.net діє обов'язкова вимога до електронного файлу авторського контенту. Ми модеруємо електронну книгу, якщо електронний файл:

 

1) містить не менше 20 пронумерованих сторінок авторського контенту;

2) має завершену обкладинку;

3) має сторінку анотації та зміст;

4) не потребує редагування (послуга редагування на УАП платна). 

 

Файл книги може містити ілюстрації. Однак, будь ласка, візьміть до уваги, що кольорові ілюстрації на деяких електронних читанках відображатимуться як чорно-білі. Якщо книгу редагував автор, то на сторінці анотації має бути вказано: Текст публікується в авторській редакції. Дізнайтеся, як завантажити електронну книгу.

 

Запрошуємо до співпраці і авторів-початківців, і вже знаних митців слова, а також авторів наукових книг, підручників та посібників, видавців періодичної преси!