УАП - Для автора

 

Український Авторський Портал створено для авторів, отож статус "Автор" у спільноті УАП дає можливість скористатися різноманітними зручними опціями:

 

  • створити власний акаунт на Порталі та управляти ним через зручний персональний кабінет;

 

  • створити та редагувати авторське портфоліо – публічну сторінку з фотографією, творчою біографією, описом творчого доробку та представленням завантажених книг;

 

  • розміщувати електронні файли книг для продажу їх читачам;

 

  • кожного місяця, наступного за звітним, отримувати на картку Приватбанку кошти, що надійшли на рахунок Порталу за кожну продану електронну книгу Автора – за мінусом банківських витрат, відшкодування видатків порталу (30%), прибуткового податку та військового збору*. УВАГА! Кошти за кожну продану е-книгу Автор зможе отримати лише за умови своєчасного надання необхідної актуальної інформації для здійснення перерахування, а саме: вказати в персональному кабінеті свій ІПН (ідентифікаційний код) та номер власної карти Приватбанку для виплат. Якщо Автор НЕ НАДАСТЬ цю інформацію ВЧАСНО (під час реєстрації на Порталі або одразу після опублікування файлу книги на сайті), винагороду буде неможливо перерахувати. Тож її буде спрямовано на розвиток сайту book-ua.net;

 

  • брати участь у партнерській програмі "Букініст" та отримувати суттєвий додатковий дохід за розвиток Українського Авторського Порталу;

 

 

  • вести облік своїх доходів та здійснювати ідентифікацію покупців власних творів;

  

  • отримати Сертифікат на підтвердження факту публікації авторського твору на ресурсі Український Авторський Портал (для цього надішліть запит довільного змісту на uapknyga@gmail.com).

  

*Приклад розрахунку коштів, які отримує автор за продану електронну книгу:

 

Припустімо, користувач купив книгу Автора, яка коштує 25 грн. На рахунок Порталу надійдуть кошти в сумі 24 грн. 25 коп. (з вирахуванням банківських витрат).

 

30% цієї суми спрямовується на відшкодування видатків Порталу, а 70%, тобто 16,97 грн., складає дохід автора.

 

Після сплати податку на доходи фізичних осіб в сумі 3,06 грн. (ставка податку з 01.01.2016 - 18%) та військового збору в сумі 0,26 грн. (ставка збору - 1,5%) від суми доходу, Автору буде перераховано винагороду 13,65 грн. на картку Приватбанку.

 

Отож наші автори отримують можливість запропонувати читачам електронну книгу та отримувати законні доходи від продажу власних творів, повністю уникнувши поліграфічних та логістичних витрат. Ціну на власну книгу автор визначає самостійно. Наша рекомендація авторам: при встановленні ціни враховуйте, будь ласка, що електронні книги зазвичай коштують дешевше, ніж паперові.

 

Увага: з 01.12.2020 на УАП недоступна функція розміщення електронних книг та купівлі е-книг. Детально.

Перед початком публікації книг, будь ласка, обов'язково ознайомтеся з корисними посиланнями:

 

1. Умови користування сайтом 

2. Угода розміщення файлів електронних книг на Порталі

3. Вартість базового набору послуг для автора

 

Подальше Ваше користування сайтом book-ua.net означатиме, що Ви ознайомилися з текстами за вказаними вище посиланнями та прийняли всі зазначені в них умови.

 

ДО УВАГИ АВТОРІВ: 

на Українському Авторському Порталі www.book-ua.net діє обов'язкова вимога до електронного файлу авторського контенту. Ми модеруємо електронну книгу, якщо електронний файл:

 

1) містить не менше 20 пронумерованих сторінок авторського контенту;

2) має завершену обкладинку;

3) має сторінку анотації та зміст;

4) не потребує редагування. 

 

Файл книги може містити ілюстрації. Якщо книгу редагував автор, то на сторінці анотації має бути вказано: Публікується в авторській редакції.

 

Запрошуємо до співпраці і авторів-початківців, і вже знаних митців слова,

а також авторів наукових книг, підручників та посібників, видавців періодичної преси!

  

 На зв'язку: uapknyga@gmail.com