УАП - Чудова нагода для авторів – зловити "Редкую птицу"!

Чудова нагода для авторів – зловити

До 15 травня 2015 року приймаються заявки на участь у конкурсах на кращого автора та краще видання. Конкурси пройдуть у рамках міжнародного фестивалю літературних видань "Редкая птица", що стартував у Дніпропетровській області.

 

Умови участі для авторів: на конкурс допускаються заявки від авторів, твори яких було опубліковано в журналах, альманахах, періодичних збірниках, літературних газетах у період з 2013-го до 2015 року. Конкурс проводитиметься серед поетів та прозаїків, по три номінації: "Лірична література" (громадянська, філософська, релігійна, любовна, пейзажна), "Гумор", "Дитяча література".

 

Конкурси проходитимуть у два тури – заочний та очний. Під час заочного журі ознайомиться з роботами та оцінить їх. Під час очного туру конкурсанти презентуватимуть роботи та буде визначено призера глядацьких симпатій.

 

Також у рамках фестивалю відбудуться три круглі столи: молодіжний, редколегій і критиків. Під час молодіжного круглого столу письменники віком до 35 років зможуть презентувати власні твори. На переможця чекає відзнака – безкоштовне видання творів.

 

Головуватиме в журі Дмитро Стус – видатний український письменник, літературознавець, редактор, голова Всеукраїнської творчої спілки "Конгрес літераторів України", генеральний директор Національного музею Тараса Шевченка.

 

Більш детальна інформація та бланк заявки на участь у конкурсах – тут.

 

13.03.2015

Фото - rarebird.org.ua

Джерело: http://www.rarebird.org.ua/