УАП - Чого не вистачає українським читачам?

Чого не вистачає українським читачам?

Андрій Кокотюха, відомий в Україні та за її межами письменник в ефірі tvoemisto.tv говорив про серію ретророманів про Львів, про роман про Майдан, про дитячу літературу і про те, чого в Україні найбільше не вистачає читачам.

 

"Львів відрізняється від інших міст України тим, що кількість книгарень на певну кількість населення тут цілком задовільна, хоча все одно їх мало. У Львові живе майже мільйон людей, і книжкових магазинів могло би бути більше на тому ж Сихові чи у якихось інших спальних районах. Це потрібно для того, щоб купити книжку, не треба було їхати в центр або на Форум видавців.

 

Успіх Форуму видавців особисто я пов’язую з тим, що в Україні ніде купити книги. Тому видавці і живуть від форуму до форуму. В Україні дійсно катастрофічно мало книгарень. Я не думаю, що українці втрачають інтерес до читання. Ми не знаємо, чи є в Україні інтерес до читання, тому що неможливо вивчити цей попит.

 

Такий у нас, українців, менталітет: українець хоче, щоб усе було поруч, щоб йому принесли під носа і поставили: дивіться, оце – книжка. Тоді він зацікавиться, погортає і навіть, можливо, купить її. Тому я переконаний, що книгарень в Україні має бути стільки, скільки, до прикладу, виборчих дільниць...".

 

Нещодавно відбулася презентація другої книги із циклу ретророманів Андрія Кокотюхи про Львів – "Привид із Валової".

 

Повна версія матеріалу

 

22.04.2015

Фото – tvoemisto.tv

Джерело: http://tvoemisto.tv/