УАП - Беремо паузу в роботі як майданчик для письменників і науковців

Беремо паузу в роботі як майданчик для письменників і науковців

Друзі, бажання змін змусило нас наразі зупинити діяльність Порталу як майданчика для письменників, науковців, краєзнавців — тобто лише для авторів слова. Разом з колегами-засновниками Порталу ми вирішили взяти тайм-аут, для того щоб обміркувати значно ширший мистецький проєкт.

 

Рано чи пізно зміни зобов’язані торкнутися такого чудового майданчика для популяризації авторських книг, яким був і залишається book-ua.net. Від моменту відкриття Порталу 28 квітня 2015 року незмінними продовжують бути наші принципові ідеї: ми є прибічниками винагороди для авторів за їхню працю і категорично не приймаємо інтелектуальне піратство.

 

За ці п’ять років роботи з Порталом мені випала нагода і честь познайомитися, розвіртуалитися і поспілкуватися з багатьма талановитими авторами: поетами, прозаїками, краєзнавцями, науковцями, представниками найрізноманітніших професій, які, як виявилося, вміють цікаво розповідати історії. Це був чудовий час, і я з нетерпінням чекаю на продовження нашої співпраці в новому мистецькому проєкті.

 

Дякую Вам за те, що колись прийшли на book-ua.net і залишилися з цією спільнотою!

 

Якими є подальші дії для користувачів у зв’язку з паузою в роботі Порталу?

Для всіх без винятку користувачів — авторів, читачів, букіністів — немає необхідності робити якісь дії.

На Порталі тимчасово будуть недоступні функції:

  • додати файл книги на сайт;
  • купити електронну книгу на сайті;
  • отримати файли книг у будь-який інший спосіб.

Цілком імовірно, що розділ “Каталог” буде тимчасово недоступний. Однак сайт залишатиметься активним.

 

Оголошені функції стануть недоступними на Порталі найближчим часом, найпізніше — у першій декаді грудня 2020 року. Усі користувачі book-ua.net, підписані на інформування через електронну пошту, будуть також поінформовані про відновлення роботи сайту, коли новий проєкт буде впроваджено.

 

Ще раз дякую Вам за співпрацю! До нових зустрічей!

 

З повагою,

Наталя Богданець,

адміністратор book-ua.net

23.11.2020

Джерело: https://book-ua.net/