УАП - Авторські вишивані роботи Ірини Стравінської експонуватимуть в Рівному

Авторські вишивані роботи Ірини Стравінської експонуватимуть в Рівному

Краєзнавчий музей запрошує рівнян 15 липня на відкриття виставки авторських робіт майстрині художньої вишивки Ірини Стравінської (м. Кременець). Початок – о 12.00, Рівненський обласний краєзнавчий музей. Виставка триватиме до 16 серпня 2015 року.

 

Всі роботи – нетрадиційні вишивки, виконані в унікальній техніці "хрестик": 110 "хрестиків" на одному квадратному сантиметрі. Більшість робіт містять понад 100 тисяч "хрестиків", мозаїчно поєднують більш як сто кольорів та відтінків ниток. Це – копітка, наполеглива праця, яка потребує старанності, самовіддачі, тривалого часу; в результаті – народжується шедевр.

 

Творче надбання майстрині – понад 80 робіт, у Рівному експонуватиметься 47. Її творчість гідно оцінена не тільки в Україні. Роботи Ірини знані також у Польщі, Франції, Італії, Канаді, США.

 

Ірина – по чоловікові родичка відомого композитора ХХ ст. Ігоря Стравінського, який значну частину своїх творів писав на українській землі, на Волині, а їх джерела знаходив в українському фольклорі. Отож, під час відкриття виставки звучатиме його музика.

 

Інформація з прес-релізу РОКМ

 

Фото: irp.rv.ua

14.07.2015

Джерело: http://book-ua.net/