УАП - Антоніна Спірідончева та Олександр Скороход перемогли у конкурсі "Моя книга online"

Антоніна Спірідончева та Олександр Скороход перемогли у конкурсі

 

Український Авторський Портал щиро вітає переможців та бажає міцного здоров’я, творчого натхнення і побільше шанувальників!

 

Друзі, 31 січня 2016 року завершився конкурс "Моя книга online", оголошений Українським Авторським Порталом спільно з Українською Асоціацією Маркетингу в листопаді 2015 року. Ми раді вітати переможців! Дякуємо кожному автору, який став учасником конкурсу на Українському Авторському Порталі! 

 

Нагадуємо, що згідно з умовами конкурсу, учасник (письменник чи науковець) мав завантажити на сайт book-ua.net якомога більшу кількість своїх електронних творів (в т.ч., і видані у співавторстві) у період з 11.11.2015 до 31.01.2016. Той, хто завантажив електронних книг найбільше, стає переможцем конкурсу й отримає грошову винагороду від Української Асоціації Маркетингу (Умови конкурсу).

 

Також ще однією умовою конкурсу для автора було отримати якомога більшу кількість нагород на Українському Авторському Порталі. Цю умову теж виконано. І переможець отримає грошову винагороду від адміністрації Українського Авторського Порталу (Умови конкурсу).

 

Найбільше книг на сайт book-ua.net завантажила письменниця Антоніна Спірідончева. Найбільше нагород отримав Олександр Скороход, якого протягом конкурсного періоду нагородили 10-ма відзнаками.

 

Для переможців та всіх авторів Українського Авторського Порталу повідомляємо: зустріч  Нового літературного року з Українським Авторським Порталом і церемонія нагородження переможців конкурсу "Моя книга online" відбудеться 25 березня 2016 року у м. Рівному.

 

Ми запрошуємо на захід кожного автора Українського Авторського Порталу! Детальну інформацію про місце проведення повідомимо вже незабаром, у березні.

 

З найкращими побажаннями,

Наталя Богданець, Український Авторський Портал

Джерело: http://book-ua.net/