УАП - А Гоголь любив макарони!

А Гоголь любив макарони!

Джерела пишуть, що письменник відрізнявся пречудовим апетитом! І їв усе. Хоча, як розповідали його сучасники, Микола Васильович полюбляв хитрити, і запевняв усіх, що часто сидить на дієті й пізніше 18.00 не їсть. А сам міг кілька разів поспіль обідати чи вечеряти.

Звичайні макарони! Так, саме їх найбільше любив Гоголь. Страва мала бути присмачена олією, сиром та гірчицею. Розповідають, що сам письменник був майстерним кулінаром.

Не знаю, чи в курсі був Микола Васильович, що в природі є смачний твердий сир пармезан (а може, і в курсі був, але їв «Російський»), та в рецепті макаронів з сиром буде саме твердий сир. Не м’який. Через особисті смакові уподобання.

Отже, для приготування макаронів кип'ятимо воду в каструлі. Як закипіла – відразу солимо. І занурюємо в воду макарони (до речі, макарони можна брати будь-які… Хоча… Гоголь, певно, пасти не їв). Купуйте собі лише якісні макарони, тоді не потрібно буде зайве перейматися і куштувати їх під час варіння. Достатньо варити їх протягом часу, вказаному виробником на упаковці.

Поки варяться макарони, натріть сир. Я віддаю перевагу пармезану, як уже зазначала, він солонуватий – Гоголю сподобався б.

Додайте вершкового масла в макарони. Коли зваряться, злийте воду за допомогою друшляка. Моє особисте враження: не люблю промивати макарони – смак потім водяний. Просто відкинуті на друшляк макарони кладу знову в каструлю, додаю вершкового масла (або оливкову олію), перемішую.

Гарячі макарони накладаю в тарілку і посипаю натертим сиром. Я люблю, коли сир починає плавитися, тому намагаюся етап посипання робити для щойно промаслених гарячих макаронів. Гоголь їв ще з гірчицею, як писала раніше. Любив гостреньке, пустун! А якщо крім жартів – це смачно.

Запивав Микола Васильович компотом, а ще любив квас.

Смачного і вам!

 

Відгуки до допису

Залишати відгуки можуть лише зареєстровані користувачі

Щоб залишити відгук увійдіть у свій обліковий запис