УАП - 3 березня в усіх країнах відзначають Всесвітній день письменника!

3 березня в усіх країнах відзначають Всесвітній день письменника!

Український Авторський Портал щиро вітає винуватців :) цього свята. Ви популяризуєте українське слово, просуваєте українську культуру серед народу України та на міжнародній арені – і цим робите Добру Справу для України. Тож бажаємо вам міцного здоров’я, особистого щастя, якомога більше яскравих вражень для цікавих сюжетів, невичерпного натхнення, комерційної успішності, постійного росту над собою, прихильності читачів, досягнення нових творчих висот. Хай у кожного з вас, шановні письменники, завжди буде своя муза!

 

Як запорука вашої комерційної успішності для вас працює Український Авторський Портал. Ми завжди раді бачити ваші електронні книги на Порталі: http://book-ua.net/

 

З історії свята: Всесвітній день письменника (повна назва — Всесвітній день миру для письменника) — професійне свято, яке святкується 3 березня. У січні 1986 року відбувся 48-ий міжнародний конгрес ПЕН-клубу, саме його учасники прийняли рішення оголосити 3 березня ВВсесвітнім днем миру для письменника". У наші дні в деяких країнах це свято розширило заявлений спектр. Називається просто "День письменника" і є приводом для вшанування літературних діячів, які проявили себе.

 

З глибокою повагою,

команда Українського Авторського Порталу

support@book-ua.net, http://book-ua.net

 

Джерело: http://book-ua.net/