УАП - 15 найбільш очікуваних книг 2016 року

Інформація про автора

15 найбільш очікуваних книг 2016 року

Вже склали список must read на 2016 рік? Може, додам Вам ідей ;) На ці книги чекають чимало читачів сайту Goodreads. Якщо серед них – і Ви, тоді бажаю Вам приємного прочитання цього посту!

 

Вже минув вівторок, 2 лютого, отож – шукайте, читайте… Саме на цю дату було заплановано вихід книги канадського письменника Яна Мартеля "Високі гори Португалії" (The High Mountains of Portugal). Це перша книга автора за минулі п'ять років з моменту виходу "Життя Пі".

 

Події в книзі починаються в Лісабоні в 1904 році, коли молодий чоловік Томас знаходить старий щоденник. З цього моменту починається подорож Томаса в пошуках таємничого артефакту, що може змінити історію. Через 35 років португальський патолог виявляє, що перебуває в таких самих пошуках, а 50 років по тому канадський сенатор розуміє, що теж має йти тим самим шляхом… Історія Мартеля охоплює десятиліття і змішує сучасну байку зі зворушливою казкою на ніч.

 

 

9 лютого 2016: Скляний меч, Вікторія Авеярд

 

Довгоочікуваний сиквел бестселера "Червона Королева" в жанрі young-adult за версією New York Times. "Скляний меч" (Glass Sword) продовжує історію про Мару Барроу, представницю нижчого суспільства з червоною кров'ю, яка відрізняється від срібнокровної еліти. Проте вона, як і раніше, володіє надлюдськими здібностями, як і срібнокровні. Цей факт робить її самозванкою – хоч і небезпечною – при королівському дворі. Але незабаром Мара втікає з королівства і зустрічає на шляху таких, як сама. 

 

 

23 лютого 2016:

Збіговисько тіней, Вікторія Шваб

 

Кел – маг-мандрівник, він може подорожувати між паралельними світами в межах одного чарівного міста. Збіговисько тіней (A Gathering of Shadows) – друга книга Шваб із серії "Темний відтінок магії". Кел повинен пройти між паралеллю Червоного Лондона і Сірого Лондона, та захистити їх обох від Чорного Лондона, перш ніж той повстане знову.

 

 

Приховані тіла, Керолайн Кепнес

 

За останнє десятиліття Джо Голдбергу довелося заховати чотири тіла через свої непохитні пошуки кохання. Тепер Джо перебрався до Лос-Анджелеса, щоб налагодити своє життя. Але його таємниця не може бути вічно прихованою... І якщо про це дізнається його нова дівчина, вона може стати наступною жертвою. Любите лоскотати нерви – дочекайтеся виходу книги Hidden Bodies.

 

 

1 березня 2016:

Перша донька Америки, Стефані Дрей та Лора Камю

 

Після прочитання тисяч оригінальних документів, Стефані Дрей і Лора Камю написали історію про старшу доньку третього президента США Томаса Джефферсона – Марту "Петсі" Джефферсон Рендольф. У книзі America’s First Daughter Петсі стала не лише компаньйонкою та асистенткою свого батька після загибелі матері. Вона оберігала його таємницю – роман з рабинею на родинній плантації Джефферсонів.

 

 

Пасажир (The Passenger), Ліза Лац

 

Таня Дюбуа не вбивала свого чоловіка, але в неї нема алібі. Вона пофарбувала волосся, змінила ім'я та поїхала з міста. Жінка на ім'я Блу, бармен в новому містечку, де зупинилася Таня, бачить, що новенькій потрібна допомога. Тож пропонує Тані оселитися у неї. Не маючи вибору, Таня приймає запрошення, і між ними виникає зв'язок. Та чи можна довіряти Блу? І чи може Таня втекти від свого минулого?

 

 

8 березня 2016:

Що не твоє – те не твоє, Хелен Ойейемі

 

Ключі відіграють буквальну та символічну роль в колекції коротких захопливих розповідей від Хелен Ойейемі "Що не твоє – те не твоє" (What Is Not Yours Is Not Yours). Один ключ може відкрити багато дверей…

 

 

Леді Північ (Lady Midnight), Касандра Клер

 

Емма Карстейрс більше не дитина, і вона вже не сумує за своїми покійними батьками. Натомість вирішує помститися.

Марк, який колись був захоплений феями, може повернутися, і це ставить Емму в дуже непросту ситуацію: феї повернуть Марка, тільки якщо Сутінкові допоможуть дізнатися, хто полює на фей і вбиває їх.

 

 

22 березня 2016:

Гніздо, Синтія Д’Апрі Суінні

 

Дебютний роман письменниці. Лео Пламб щойно вийшов з реабілітаційного центру і зустрівся зі своїми молодшими сестрами Мелоді, Беатріс і братом Джеком, щоб обговорити аварію, яку скоїв кілька місяців тому напідпитку. Аварія поставила під загрозу право братів і сестер на спадщину – великий трастовий фонд під назвою "Гніздо". Вони довго чекали на це. Тепер, коли нарешті настав час, кожен з братів і сестер зрозумів, що відчайдушно потребує свою частину "Гнізда".

 

 

Асоціація малих бомб, Каран Махаджан

 

1996 рік. Мансур і два його однокласники проходять повз базар в Делі. Раптом  вибухає бомба і вбиває однокласників Мансура. Сам хлопець вижив, але йому доводиться мати справу з фізичними та психологічними наслідками.

 

Роки по тому, повернувшись до Індії після навчання в університеті Америки, Мансур зустрічає ярого активіста на ім'я Аюб, який пробуджує в Мансурі його минуле і спогади про події, що відбулися в 1996 році.

 

Роман Махаджана The Association of Small Bombs досліджує вплив тероризму і на терористів, і на їхніх жертв.

 

 

5 квітня 2016: Одна з тобою (One with You), Сильвія Дей

 

Гідеон завжди був поруч з Євою. Але тепер настала пора Єві бути поруч з Гідеоном і довести, що їхнє кохання може витримати найбільшу битву, з якою довелося будь-коли стикатися. Ця книга є останньою частиною серії "Перехресний вогонь" Сильвії Дей.

 

 

3 травня 2016: Королева, яка доторкнулася до зірки (The Star-Touched Queen), Рошані Чокші

 

16-річну Майю віддають заміж за Амара. Вона стає королевою Акарану після низки фатальних подій. В усіх справах Майю підтримує чоловік. Але з часом жінка дізнається, що в її королівстві є безліч таємниць, яким вона повинна протистояти, щоб вберегти його від підступів Іншого Світу.

 

 

7 червня 2016: Кінець варти, Стівен Кінг

 

Детектив у відставці Білл Ходжес повинен розплутати справу про серійного вбивцю, який, лежачи травмований в клініці, знаходить спосіб руйнувати не залишаючи лікарняного ліжка. "Кінець варти" (End of Watch) наближає Білла до найнебезпечнішого розслідування в останньому трилері Кінга з серії про детектива Ходжеса.

 

 

16 червня 2016: Місто дзеркал (The City of Mirrors), Джастін Кронін

Фінальна частина трилогії Джастіна Кроніна "Пасаж". Цивілізації більше нема, і людству доводиться жити з наслідками. Тепер, коли сто років царювання темряви закінчилися, ті, хто вижив, повинні спробувати побудувати нове суспільство, відновити втрачену надію. Але за цим новим суспільством ховається зло, що може зруйнувати здатність живих зберегти відроджуваний світ...

 

 

21 липня 2016: Шип Емберлейн (The Thorn of Emberlain), Скот Лінч

 

У цій захоплюючій фентезійній книзі (четвертій з серії про "Джентльмена-покидька") Локкі Ламора перевтілюється із злодія, шахрая і пірата на солдата, коли в Королівстві Марроуз починається війна. Локкі повинен приховувати чутки про своє минуле, що веде його на поле бою, так само як і його внутрішня неприборкувана війна.

 

 

04.02.2016

Відгуки до допису

Залишати відгуки можуть лише зареєстровані користувачі

Щоб залишити відгук увійдіть у свій обліковий запис