УАП - 1+1 медіа та #книголав шукають нового дитячого літературного героя

1+1 медіа та #книголав шукають нового дитячого літературного героя

Триває онлайн-голосування за кращу ідею щодо сучасного дитячого літературного героя на сайті 1+1 медіа. Серед учасників – і наш автор Оршуля Фариняк та її герой Айхо. Друзі, закликаємо проголосувати за Айхо!

 

ЗА АЙХО МОЖНА ПРОГОЛОСУВАТИ ТУТ

 

"Закордоном є Свинка Пепа, Олівія, Гаррі Поттер, Мумі-Тролі та інші. А яких сучасних дитячих героїв маємо ми? На кого можуть рівнятися українські дітлахи? Яка література прививає цінності та розповідає зрозумілою мовою про важливі речі? Пітчинг Книголав від 1+1 медіа – це спроба знайти персонажа, якого зрозуміють і полюблять найменші українці", - йдеться в повідомленні на сайті проекту #книголав.

 

Пошуки нового літературного героя завершаться в березні. 29 лютого за середнім балом буде визначено десятьох фіналістів: спеціальне дитяче журі оцінює концепції героїв на основі надісланих відео, доросле журі оцінить якість написання і розкриття сюжету.

 

Он-лайн голосування за відео та легенди на сайті пітчингу триває на даний час.

 

03 березня десятеро авторів, які вийшли до фіналу, отримають рекомендації від журі, щоб допрацювати свої ідеї.

 

11 березня буде визначено переможця пітчингу Книголав. Автори трьох найкращих ідей за версією представників журі автоматично потраплять на хакатон Media Hack Weekend 2016, де зможуть представити свої роботи у форматі комп’ютерної гри.

 

Як повідомляють організатори, переможець конкурсу отримає ілюстрацію та друк своєї книги накладом 15 000 примірників, а також авторський гонорар. Якщо книга сподобається українцям, то за її мотивами буде знято мультфільм.

 

Наталя Богданець

 

Фото: media.1plus1.ua

23.02.2016

Джерело: http://media.1plus1.ua/